20 вересня 2015 року відбулося відкриття першої виставки в Україні з серії заходів за проектом «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності», підтриманим Єврокомісією. Відкриття виставки, присвяченої культурним ландшафтам с.Урич Львівської області (Державний історико-культурний заповідник «Тустань»), відбулось у святковий та особливий для мешканців с.Урич день — храмове свято, на яке традиційно збирається як місцева громада, так і уричани, які мешкають зараз у інших населених пунктах. Дякуємо за чудову організацію співробітникам ДІКЗ «Тустань», громаді села та БО БФ «Мистецтво розуму в Україні» (координатор проекту – Олійник Оксана). Проблематика проекту викликала інтерес у населення та, сподіваємось, спонукала замислитися над роллю культурної спадщини в розвитку села та необхідністю її збереження.

Мета виставки — привернути увагу до будівельних традицій села, його традиційної архітектури, сприяти збереженню особливого культурного ландшафту та закликати потенційних забудовників  дотримуватися місцевих мотивів під час нового будівництва.
Звідси виставка подорожуватиме — поїде до Львова, Національного природного парку «Синевир» (Закарпатська обл.) та до Києва, де буде представлена разом із стендами партнерів проекту «Дерев’яна архітектура в культурному ландшафті: виклики сучасності» під час проведення міжнародної конфенції «Методологія збереження та розвитку народної архітектури в культурному ландшафті», У рамках цього ж проекту для власників садиб та земельних ділянок в Уричі пізніше буде видано буклет із детальнішими рекомендаціями щодо дотримання місцевих традицій у новому будівництві.